Věra Vávrová

Věra Vávrová

Milí přátelé, podporovatelé Šumavy na nohou, vážení spoluobčané,

loni před organizací Koncertu jsme slíbili, že, až nám dojdou všechny platby, zveřejníme finální vyúčtování Koncertu Šumava na nohou 2015 a také veřejné sbírky, kterou náš spolek vyhlásil pro Báru, Barušku, Lucku, Jonáše, Pavlíka a Tomáše. Tak je tedy předkládáme.

pátek, 25 září 2015 19:54

Co se v posledním týdnu událo

Zítra to bude přesně týden od koncertu. V uplynulých dnech jsme dávali dohromady účetnictví sbírky i Koncertu - to je hlavní práce Janči Kůsové. Měli jsme schůzku, kde jsme hodnotili, jak vše dopadlo a domlouvali jsme se, co bude následovat. Novinek je hodně, tak to vezmeme popořadě.

V neděli jsme uklízeli Cihelnu a stahovali plakáty z veřejného osvětlení, v pondělí jsme rychle dávali dohromady články pro Gool!, Vimperské noviny, vimperk.eu, Prachatický deník a Prachatickonews.cz. Texty jsme dokončili až v úterý, protože jsme měli v pondělí večer schůzku. Hlavní výstupy našeho prvního setkání po Koncertu jsou následující: Šumava na nohou má dva nové členy. Jsou jimi Petr Lešek a Jirka Vávra. Petr by měl mít v budoucnu na starosti granty. Jirka bude pokračovat v tom, s čím nám pomáhal už poslední půlrok - shánět sponzory a partnery Šumavy na nohou. Věra Vávrová mladší se po pondělní schůzce stala členkou správní rady a jednatelkou, takže koráb Šumavy na nohou má pět kapitánů místo původních čtyřech.
Necelý týden před koncertem, 14. 9. 2015, jsme prostřednictvím našeho dalšího člena, Milana Sečanského, podali žádost o grant u NADACE JISTOTA Komerční banky. Bylo zřejmé, že nevyprodáme Cihelnu, a přesto chceme pro děti sehnat co nejvíce prostředků, abychom jim všem mohli dát dary ve stejné hodnotě a zároveň nemuseli dělat kompromisy ohledně jejich přání. Tento grant, když ho dostaneme, použijeme k dofinancování sbírky. Důležité je i to, že po domluvě s Lucčinými rodiči pro ni nebudeme pořizovat nový zimní termopytel, ale pokusíme se přispět jí na novou autosedačku. Jedná se o velice technologicky vyspělou pomůcku, která je finančně poměrně náročná. Proto ji nebudeme pořizovat, ale budeme na ni Lucce přispívat. 
Máme také nová videa, rozhlasové rozhovory a spousty nových fotek. Zatím sem dáváme video, na kterém Jana vyhlašuje, jak vypadala sbírka po Koncertu. Jsme vám všem nesmírně vděčni, že jsme se od té doby mohli dostat nad hranici 200 tis. Pomohly k tomu vaše dodatečné dary a něco přes 1.200 Kč, které jste zaplatili při Koncertě za šatnu. Za všechno vám všem děkujeme. Jste skvělí a vaše podpora nás i děti opravdu těší a dodává nám motivaci pokračovat.

 

neděle, 20 září 2015 19:53

Jak jsme na tom den po koncertě

Včerejší koncert byl díky vám všem skvělý. Na sbírkovém kontě je po prvním hrubém součtu 197.300 Kč! A to jen díky vám! Máme za sebou první neuvěřitelně úspěšný ročník Šumavy na nohou. Děkujeme mnohokrát a z celého srdce všem z vás, kteří jste si koupili lístky, pomohli nám Koncert uspořádat a podpořili tak spolu s námi Báru, Barušku, Lucku, Jonáše, Pavlíka a Tomáše. První galerie je tady.

První fotky od Jirky Šejny

20150919 sumava na nohou 28 20150919 sumava na nohou 14
 Tým ŠNN s Aničkou  Hosté - hlavní hvězdy koncertu
sobota, 19 září 2015 19:52

Jak dopadl předprodej

Máme vyprodáno necelých 600 lístků. Na místě jich na vás čeká asi 400. Přijďte na koncert, bavte se a přispějte do sbírky pro Báru, Barušku, Lucku, Jonáše, Pavlíka a Tomáška. Už teď děkujeme všem z vás – jednotlivcům i firmám z Vimperka a blízkého i dalekého okolí za to, že jste si tolik lístků koupili. Všichni jsme Šumava na nohou :) Těšíme se na vás dneska večer.

Jana, Monika, Radek, Věra a Zdeněk
P.S.: Ještě jednou díky moc!

DSC 0075

Vstupenky stále jsou. K dostání budou v Cihelně, 19. 9. 2015, od 17.00 hodin. Cena vstupenky na místě je 350 Kč. 

Děkujeme všem, kteří si lístky koupili a ještě koupí, za příspěvek do veřejné sbírky pro Báru, Barušku, Lucku, Pavlíka, Jonáše a Tomáška.

Na malém baru v Cihelně se bude v sobotu čepovat Platan jedenáctka. Za pípy se postaví kompletní obchodní tým Pivovaru Protivín! Celý večer budou čepovat a prodávat pivo kousek po kousku. Naši výčepní jsou tady na fotce. Dobrá parta, ne?

SNN obchodaci platan

úterý, 15 září 2015 19:47

Kdo je naším generálním partnerem?

HS Auto Staněk je velkým jihočeským dealerstvím vozů značky Renault. Obě společnosti jsou generálním partnerem Koncertu Šumava na nohou. Z Vimperka k nim máme geograficky opravdu blízko. HS Auto Staněk prodává své vozy ve Strakonicích a v Písku a hodně spokojených zákazníků má přímo tady, ve Vimperku a okolí. I to byl jeden z důvodů, proč se obě společnosti rozhodly, že se dají dohromady a jako generální partner nám s Koncertem pomohou. Svou štědrou finanční podporou nám zásadně pomohly k tomu, abychom byli schopni koncert uspořádat. Velmi jim za ni děkujeme. Tady jsou fotky strakonického a píseckého dealerství HS Auto Staněk.

stanek strakonice stanek pisek
Strakonice Písek

Vypadá to, že máme vybraný tým dobrovolníků, který se ještě nesetkal, ale už existuje! Víme také, co budou jíst a píst v průběhu celého večera a to nejen oni, ale i naši umělci a my všichni. Restaurace se skvělou italskou kuchyní a kávou, Salento, nám pro dobrovolníky, hasiče, bedňáky, zvukaře a další (pro asi 40 lidí) přichystalo bolognské a zeleninové lasagne. K tomu dostaneme těstovinový salát, který bude určen ke konzumaci po celý večer. Restaurace AMA manželů Marouskových připravuje občerstvení pro umělce - obložené mísy se zeleninou, ovocem, šunkou a sýrem. Obě restaurace to dělají zdarma jako podporu pro náš koncert. Moc jim děkujeme. Dobrý tip: Salento připravuje občerstvení během večera i pro vás. Ke koupi bude v místě, kde jsou nyní v Cihelně kulečníkové stoly.

My, celý organizační tým, potřebujeme zůstat střízliví a přitom nemít žízeň. Na vás všechny bude připraven pan Vítovec a jeho tým a také tým z Pivovaru Protivín s jejich Platanem. O nás se postarala Mattoni. V tuhle chvíli rozhodně neplatí, že není. Mattoni nám sponzorsky věnovala přes 1000 malých lahví (0,5l a 0,75l) své minerálky. Je to mix: neperlivá, jemně perlivá a citrónová. Takže snad každému dobrovolníkovi, hasičovi, zvukaři nebo bedňákovi podle chuti. Všem - Salentu, Marouskovým i Mattonce - mnohokrát děkujeme. 
P.S.: Takhle jsme to minulý týden přivezli z Prahy.

mattonky copy

neděle, 13 září 2015 19:42

Pomozte nám. Tady je návod jak. Díky!

Kamarádi, podporovatelé a sympatizanti, pomozte nám. Hodně z vás se v následujícím týdnu vydá k rodičům, potká se s kámoši, s bráchou nebo segrou, tetou, strejdou a s půlkou svých známých. Zapomeňte na chvíli na FB a mluvte s nimi osobně o tom, proč jdete na náš Koncert a že chcete, aby šli, koupili si lístek a přidali se k vám. Máme zhruba tolik prodaných lístků, kolik lidí nás lajklo na FB - 450. Ale na podporu, jakou chceme Báře, Barušce, Lucce, Tomášovi, Pavlíkovi a Jonášovi poskytnout, to ještě nestačí. Náš tým je malý a nemůže být všude. Vy nám můžete hodně pomoct tím, že v nadcházejícím týdnu pozvete své kámoše na Koncert přes FB a hlavně osobně. Když každý z vás přesvědčí jednoho člověka, máme vyprodáno! Prosím, udělejte to, nebo se o to alespoň pokuste. Ve videu, které jsme tu pověsili, je hodně argumentů, které můžete použít i vy ;) Děkujeme vám. Za necelý týden je to tady!

Reportáž vyrobilo TV Studio Epigon Střední školy a Základní školy Vimperk, Nerudova 267, konkrétně Petr Krejsa. Epigonu a hlavně Peťovi děkujeme.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /mnt/web-data1/sumavananohou_cz/public_html/www/components/com_k2/templates/default/user.php on line 260
Strana 1 z 7

 

 

2024  Šumava na Nohou z.s.   zenda design with globbers