SNN Drak3 vstupenka 210x495 na orezŠumava na nohou 2019 pro Tomíka

V letošním roce jsme se nemuseli dlouho rozhodovat, koho bychom rádi podpořili. Jak už asi víte, ve Vimperku žije dvouletý Tomík, který se narodil s vážnou diagnózou - Miller Diekerovým syndromem.

Známe se s ním a s jeho rodinou, a tak bylo jasné, že naše letošní aktivity budeme směřovat k tomu, abychom celé rodině spolu s vámi pomohli. Tomík potřebuje tablet, aby mohl rozvíjet jemnou motoriku rukou a procvičoval myšlení. Tablet stojí 10-15 tisíc. To je částka,
na kterou bychom mohli spolu s vaší pomocí dosáhnout. Když přispějete víc, pořídíme Tomíkovi doplňky na posílení imunity, hygienické pomůcky a dáme mu příspěvek na cesty na rehabilitace.

Pro Tomíka půjde výtěžek z prvního zářijového promítání pro děti ve vimperském kině.

22. září 2019, od 15.30 hodin budeme uvádět film . Vstupenka bude stát 100 Kč a ve Vimperku mohou poprvé pomáhat děti dětem. Jestli jste s rodinou Jak vycvičit draka 3 ještě neviděli, prosím, zajděte na film do vimperského kina. Všechny peníze, které na vstupném zaplatíte, budou pro Tomíka.

Už dopředu vám za všechnu vaši pomoc děkujeme. Z předchozích ročníků víme, že v tom děti, kterým společně pomáháme, nenecháte.

Sledujte náš Facebook a web Šumava na nohou a žádné informace vám neuniknou.

Ještě jednou velké díky!

Adéla Jiříková, Monika Kotherová, Jana Kunclová a Věra Vávra

 

 

 

2024  Šumava na Nohou z.s.   zenda design with globbers