Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /mnt/web-data1/sumavananohou_cz/public_html/www/components/com_k2/models/item.php on line 763
pondělí, 20 červen 2016 23:03

Podporují nás 2 vimperské lékařky a 3 místní firmy :)

Máme obrovskou radost, protože máme několik nových místních sponzorů - významné vimperské firmy OV Média, VAVI a Švarctrans, ke kterým se přidaly i paní doktorka Jana Fabianová a Marcela Habartová. 
Firma OV Media nás podpořila již loni, když si nakoupila vstupenky na koncert. Letos se zástupci firmy rozhodli, že podpoří finančně organizaci koncertu. VAVI nám loni šilo košile. U toho zůstalo i v tomto roce. Navíc jsme ale od VAVI dostali finanční dar na uspořádání Koncertu. Firma Švarctrans pomáhá podobně jako OV Media a VAVI, ale navíc ješte zapůjčí autobus, který sveze na koncert děti z okolních dětských domovů. 

Všem - váženým vimperským lékařkám i firmám děkujeme za jejich dlouhotrvající podporu. Jsme za ni opravdu vděčni. Bez jejich pomoci by se nám Benefiční koncert pro Martinku, Rozálku, Daníka, Kubíka a Vládíka podařilo uspořádat jen velmi těžko. 

SNN ovmedia logo CMYK      logo vavi      SNN Svarctrans logo


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /mnt/web-data1/sumavananohou_cz/public_html/www/templates/loggiangrey/html/com_k2/templates/default/item.php on line 256
Přečteno 1289 krát

 

 

2024  Šumava na Nohou z.s.   zenda design with globbers